Prodüksiyon


Popüler All Media olarak 25 yılı aşkın süredir prodüksiyon alanında pek çok proje gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sinemanın interaktif, izleyiciyle doğrudan iletişim kuran bir sanat dalı olduğunu düşündüğümüz ve izleyicide karşılığı bulunmayan eserlerin kalıcı olamayacağı gerçeğinin farkında olduğumuz için prodüksiyonlarımıza bir sosyal sorumluluk anlayışı içinde yaklaşmaktayız. Sinemanın evrenselliği ve televizyon dünyasının popülerliği etrafında milli ve manevi değerlerimizi göz ardı etmeden, yüzyıllardır süre gelen bu topraklardaki zengin ve kadim kültürümüzün görsel hafızaya dönüştürülerek korunması belgesellerde başlıca amaç olmuştur.

Pek çok TV programı ve sinema filminin yapımını gerçekleştiren Popüler All Medya, alışılmış kalıpların dışına çıkmayı ve yeni fikirler üreterek çalışmayı kendisine misyon edinmiştir. Tüm bunların dışında gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği TV sinema projelerini gelecek nesillere aktarılacak bir kültür mirası gözüyle bakıp, Bu hassasiyetle hareket etmeyi ve “Daha iyisini yapabiliriz” fikrini kendisine vizyon edinmiştir.

 

Prodüksiyon Referanslarımız


Prodüksiyon alanında yaptığımız ve bitirdiğimiz prodüksiyon projelerimize galerimizden göz atabilirsiniz.


Prodüksiyon alanında yaptığımız ve devam eden prodüksiyon projelerimize galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Prodüksiyon çalışmalarımıza ait kataloğumuzu incelediniz mi?  Katalog için tıklayınız.